Zetos - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 5000zł

Zetos jest marką należącą do AD Finance sp. z o.o. Oferuje chwilówki w zakresie od 500 do 5000 zł, choć jeśli jesteś nowym klientem, będziesz mógł pożyczyć tylko do 2000 zł. Za to stali klienci mogą liczyć na program lojalnościowy i specjalne benefity.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 4/5
ilość opinii o Zetos: 1

Zetos— pożyczka do 5000 zł

W firmie pożyczkowej Zetos możesz zaciągnąć zobowiązanie do 5000 zł. Najmniejsza kwota, jaką możesz sobie zażyczyć to 500 zł. Na spłatę pożyczki masz czas do 30 dni. Jeśli jednak jesteś nowym klientem, maksymalna wysokość pierwszej pożyczki to 2000 zł. Wyższy próg dostępny jest dla kolejnych pożyczek w Zetos.

Program lojalnościowy

Zetos przygotował program lojalnościowy dla swoich stałych klientów. Jeśli więc weźmiesz u nich kilka pożyczek, możesz liczyć na specjalne benefity i indywidualne podejście.

Pożyczka online bez dokumentów

Aby dostać pożyczkę w Zetos, nie potrzebujesz posiadać żadnych zaświadczeń. Zrobisz to bez zbędnych formalności. Wystarczy, że będziesz miał ważny dowód osobisty, aktywny numer telefonu i konto bankowe w Polsce. Zetos nie wymaga żadnych zaświadczeń o źródle dochodu, ani przekładania potwierdzenia, że pracuje się na umowie o prace.

Pożyczka w Zetos— dla kogo?

Jak każdy portal pożyczkowy, Zetos ma również swoje własne zasady dotyczące tego, kto może wziąć u nich pożyczkę. Pożyczkodawca przyjmuje klientów, którzy:

 • mają skończone 18 lat, ale nie mają więcej niż 65 lat,
 • mieszkają w Polsce i mają polskie obywatelstwo,
 • posiadają stałe dochody z Polski,
 • mają dowód osobisty,
 • są właścicielami aktywnego numeru telefonu,
 • posiadają konto bankowe w polskim banku.

Czy Zetos weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Zetos nie wymaga żadnych zaświadczeń, ale jak każda instytucja finansowa – czy to bank, czy firma pożyczkowa, sprawdza swoich klientó w bazach dłużników. Serwis sprawdzi Cię w:

 • Biurze Informacji Kredytowej S.A.,
 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A.
 • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Pożyczka w Zetos— jak wnioskować?

Wnioskowanie w Zetos jest przejrzyste i łatwe, a cały proces nie zajmuje więcej niż kilku minut. Do wykonania jest tylko kilka prostych kroków.

 • Wejdź na zetos.pl
 • Na głównej stronie znajdziesz suwak, dzięki któremu dokładnie zobaczysz ile będzie kosztować Cię pożyczka.
 • Po wybraniu satysfakcjonującej Cię kwoty, kliknij „weź pożyczkę”. Pamiętaj, że jeżeli jesteś nowym klientem, możesz maksymalnie pożyczyć 2000 zł.
 • Jeśli to już któraś z Twoich pożyczek w Zetos, kliknij „zaloguj się”, a jeśli nie, to wypełnij formularz swoimi danymi osobowymi.
 • Zostaniesz poproszony o wpisanie takich danych jak imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, które będą niezbędne do weryfikacji Cię jako klienta.
 • W tym kroku wypełnisz także dane do logowania, ponieważ aby wziąć pożyczkę w zetos niezbędne jest założenie konta. Wpiszesz swój adres poczty elektronicznej, a także hasło.
 • Po zaznaczeniu wszystkich niezbędnych zgód, kliknij „dalej”.
 • W tym momencie pożyczkodawca sprawdzi Twoją wiarygodność, a posłuży mu w tym Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Tam upewni się, że nie jesteś dłużnikiem. Pozytywna historia kredytowa jest warunkiem otrzymania pożyczki.
 • Gdy ten proces się zakończy, bank finalnie zweryfikuje Twoją tożsamość i podany numer rachunku bankowego. Odbędzie się to za pomocą usługi Kontomatik.
 • Na podstawie wyniku zdolności kredytowej, dostaniesz albo pozytywną albo negatywną odpowiedź na swój adres e-mail oraz w wiadomości SMS.
 • Jeśli wszystko będzie się zgadzać, środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe za pomocją systemu BlueCash.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Zetos

Na stronie Zetos można znaleźć przykład reprezentanywny i zobaczyć, jak finalnie rozłożyłyby się koszty pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1913,99% przy założeniach, że całkowita kwota pożyczki będzie wynosić 1000 zł. Wtedy całkowita kwota do zapłaty będzie oscylować wokół kwoty 1279,92 przy oprocentowaniu stałym w skali roku 5,92%. To znaczy, że całkowity koszt pożyczki to 279,92 zł. W tym zawiera się prowizja 274 zł i odsetki 5,92 zł. Umowa zawierana jest na 30 dni.

Zetos- spłata pożyczki

Aby spłacić pożyczkę w Zetos, musisz przelać odliczoną kwotę na odpowiedni numer bankowy. Dane do przelewu znajdziesz albo w Panelu Klienta, po zalogowaniu się na stronę albo w informacjach, które pożyczkodawca wysłał Ci mailowo.

Zetos dopuszcza spłatę pożyczki przez konto bankowe, które nie należy do Ciebie. Nie musi to być ten sam numer konta, który podawałeś, przy składaniu wniosku pożyczkowym. Pamiętaj jednak o prawidłowym numerze rachunku oraz tytule przelewu. To bowiem Cię identyfikuje i sprawia, że środki zostaną prawidłowo zaksięgowane.

Czy Zetos umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu?

Jak najbardziej. Pożyczkodawca deklaruje, że możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie jej trwania. Wystarczy, że przelejesz odpowiednią kwotę na numer konta bankowego. Znajdziesz go w Panelu Klienta albo w umowie.

Co w przypadku niemożności spłacenia pożyczki w wyznaczonym terminie?

Zetos jest elastycznym pożyczkodawcą i dopuszcza możliwość wnioskowania o przedłużnenie spłaty. Wzrosną Ci przez to koszty pożyczki, ale przynajmniej nie zostaną podjęte w stosunku do Ciebie od razu działania windykacyjne. Wnioskować możesz albo poprzez napisanie wiadomości e-mail info@zetos.pl, albo poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta +22 228 66 86.

Zetos opinie o pożyczkowdawcy

Mimo że firma obecna jest na polskim rynku dopiero od kilku lat, już zyskała ich zaufanie. Konsumenci cenią sobie szybki i przejrzysty sposób wnioskownia, a także kontakt z pożyczkodawcą. Plusują tym, że można przedłużyć u nich termin spłaty pożyczki, gdyby coś poszło nie tak i klient nie byłby w stanie wywiązać się z oddaniem zobowiązania w ciągu 30 dni.

AD Finance Sp z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

KRS:  0000905685

NIP: 5223204647

REGON: 389180868

Zetos- podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Okres spłaty30 dni
Godziny pracy w dni powszednie 08:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendynieczynne
Banki, w których firma posiada rachunekBrak informacji
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firma BIK, BIG
Wiek pożyczkobiorcy od 18 lat

AD Finance sp. z o.o.

ul. Aleje Jerozolimskie 200
Warszawa , 02-486
Polska

Przejdź na stronę Zetos

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz w “Zetos

 • 8 kwietnia 2022 at 12:17

  Ocena: 4 / 5

  szybko i sprawnie, ale drogie wydłużenie spłaty

  Odpowiedz