Ranking pożyczek na raty

Firma
Kwota pozyczki
RRSO
Czas na spłatę
Opinie klientów
1.
Monedo Now
Kwota pozyczki: 10000zł
RRSO -
Czas na spłatę: 25 miesięcy
Monedo Now
Opinia: 0/5 (0)
2.
Rapida
Kwota pozyczki: 25000zł
RRSO -
Czas na spłatę: 60 miesięcy
Rapida
Opinia: 0/5 (0)
3.
Aasa
Kwota pozyczki: 15000zł
RRSO 79,36%
Czas na spłatę: 36 miesięcy
Aasa
Opinia: 0/5 (0)
4.
Zaplo
Kwota pozyczki: 10000zł
RRSO 247,80%
Czas na spłatę: 6 miesięcy
Zaplo
Opinia: 0/5 (0)
5.
Hapipożyczki
Kwota pozyczki: 15000zł
RRSO 9,80%
Czas na spłatę: 36 miesięcy
Hapipożyczki
Opinia: 0/5 (0)

Ranking pożyczek na raty

Poniższy ranking pożyczek na raty obejmuje najlepsze oferty pożyczek ratalnych, dostępne na rynku w styczniu 2019 roku. Zestawienie stworzyliśmy na podstawie takich kryteriów jak: dostępne kwoty, okres spłaty, akceptowalność wniosków, wymagane dokumenty, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, tempo weryfikacji wniosku i wypłaty środków, możliwość pożyczenia pieniędzy w weekend, możliwość podpisania umowy w 100% online. Szukasz sprawdzonej pożyczki ratalnej? Skorzystaj z usług lidera!

Ranking chwilówek na raty — tylko najlepsze oferty

Zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej oznacza konieczność zwrotu środków w stosunkowo krótkim czasie. Jeśli zależy Ci na tym, aby rozłożyć spłatę na niewielkie, wygodne raty, skorzystaj z alternatywy i sięgnij po pozabankową pożyczkę ratalną. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko opóźnień w spłacie i towarzyszących mu kosztownych konsekwencji. Szukasz sprawdzonej pożyczki z długim okresem spłaty? Analizując nasz ranking pożyczek ratalnych, znajdziesz tę w pełni dostosowaną do swoich potrzeb i zasobności portfela.

Zaplo — do 15 000 zł na dowód

Zaplo to jeden z najbardziej lubianych przez polskich klientów serwisów, udzielających pożyczek ratalnych. Sympatia klientów oraz korzystne warunki pożyczenia pieniędzy przełożyły się na pierwsze miejsce w rankingu najlepszych pożyczek na raty. Czym punktuje Zaplo?
Do najważniejszych zalet serwisu Zaplo należą:
wysoka kwota pożyczki — nawet 15 000 zł bez zaświadczeń o dochodach;
możliwość potwierdzenia danych bez przelewu. Taki sposób weryfikacji jest nie tylko wygodny. Przekłada się również na ekspresowe tempo wypłaty środków;
możliwość wygodnego pożyczenia pieniędzy przy pomocy aplikację mobilnej oraz zaciągnięcia pożyczki w weekend (BOK Zaplo pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00);
możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki.

Aby pożyczyć pieniądze w Zaplo wystarczy być obywatelem Polski, mieć nie mniej niż 21 i nie więcej niż 75 lat, posiadać konto bankowe, adres e-mail i telefon komórkowy. Pożyczkobiorca powinien być także wolny od wpisów w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Hapipozyczki — możliwość rozpoczęcia spłaty po 2 miesiącach i wakacje od rat

Kolejne miejsce na podium należy do serwisu Hapipożyczki. Hapipożyczki oferuje atrakcyjnie oprocentowane pożyczki ratalne w kwocie od 800 aż do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej w Hapi wynosi od 3 aż do 48 miesięcy. Szerokie widełki, zarówno w zakresie dostępnych kwot, jak i okresów spłaty umożliwiają maksymalne dostosowanie parametrów pożyczki do własnych oczekiwań oraz możliwości finansowych.
Hapi punktuje ekspresową wypłatą środków (przelewy są wykonywane niezwłocznie po akceptacji wniosku), możliwością wyboru dogodnego dla siebie dnia spłaty oraz otwartym również w weekendy (od 9:00 do 17:00) Biurem Obsługi Klienta. Dużym walorem jest również możliwość opóźnienia spłaty nawet o 2 miesiące oraz dostępne dla pożyczkobiorców wakacje od spłat.

Rapida — wysoka akceptowalność wniosków i nawet 60 miesięcy na spłatę

W gronie liderów rankingu pożyczek na raty znalazł się także serwis Rapida — udzielający pożyczek z gwarantem. Klienci Rapidy mogą pożyczyć nawet 25 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Możliwość rozłożenia spłaty aż na 5 lat jest jedną z kluczowych zalet pożyczkodawcy. Nie mniej ważnym walorem jest wysoka akceptowalność wniosków. Rapida oferuje finansowanie także osobom mniej wiarygodnym — zadłużonym, posiadającym negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej oraz wpisanym do rejestrów BIG.

Jakie kryteria bierzemy pod uwagę, tworząc ranking pożyczek ratalnych?

Tworząc ranking chwilówek na raty, wzięliśmy pod uwagę najważniejsze z punktu widzenia pożyczkobiorców kryteria: dostępne kwoty, okres spłaty, akceptowalność wniosków, wymagane dokumenty, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, tempo weryfikacji wniosku i wypłaty środków, możliwość pożyczenia pieniędzy w weekend, możliwość podpisania umowy w 100% online.

Dostępne kwoty

Jeśli na sfinansowanie Twoich planów wystarczy kilka tysięcy złotych, z powodzeniem możesz wnioskować o pożyczkę w każdym serwisie, figurującym w naszym rankingu pożyczek ratalnych. Jeśli zależy Ci na tym, aby pożyczyć kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, przed podjęciem decyzji, sprawdź limity kwot w poszczególnych firmach.

Do 60 miesięcy na spłatę

Jeśli zależy Ci na tym, aby kwota raty była naprawdę niewielka, wybierz pożyczkę z długim okresem spłaty. W przypadku instytucji pozabankowych możesz rozłożyć spłatę na okres 48 (w przypadku tradycyjnych pożyczek ratalnych) lub 60 miesięcy (w przypadku pożyczki z gwarantem, oferowanej przez serwis Rapida).

Akceptowalność wniosków

Jednym z kluczowych argumentów przemawiających za wyborem pozabankowej pożyczki ratalnej jest duża elastyczność firm pożyczkowych. Niestety, także ich klienci często spotykają się z odmowną decyzją. Chcesz oszczędzić czas i… nerwy? Wybierz serwis, który wyróżnia się wysoką przyznawalnością pożyczek.

Wymagane dokumenty przy pożyczce na raty

Większość firm, udzielających pożyczek krótkoterminowych nie wymaga dostarczania dodatkowych dokumentów, potwierdzających dochód. W przypadku pożyczek ratalnych nie jest to jednak regułą. Jeśli zależy Ci na tym, by uniknąć formalności, sięgnij do kieszeni firmy, oferującej pozabankowe pożyczki ratalne na dowód.

Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych

Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli okresowej przerwy w spłacie oferuje większość banków. Nie wszyscy wiedzą jednak, że z takiego przywileju mogą skorzystać także klienci pozabankowych instytucji pożyczkowych.

Tempo weryfikacji wniosku i wypłaty środków

Pożyczka pozabankowa powinna być przede wszystkim szybka. Zasada ta dotyczy nie tylko popularnych chwilówek, ale również pożyczek na raty. Jeśli chcesz otrzymać pieniądze nawet w ciągu kilkunastu minut, skorzystaj z usług serwisu, który udostępnił możliwość weryfikacji danych przy pomocy aplikacji. Potwierdzając swoją tożsamość w ten sposób, unikniesz oczekiwania na zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego. W zależności od tego, w jakim banku znajduje się Twój rachunek, proces ten może potrwać od kilkunastu sekund aż do kilkunastu godzin.

Pożyczka w sobotę i niedzielę

Nieplanowane wydatki często pojawiają się w najmniej odpowiednich momentach. Także w soboty i niedziele, kiedy możliwość pożyczenia pieniędzy staje się mocno ograniczona. Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w sobotę lub niedzielę, nie wybieraj przypadkowego pożyczkodawcy. Zajrzyj do rankingu pożyczek na raty i skorzystaj z usług serwisu, który udziela finansowania także w weekend.

Możliwość podpisania umowy na odległość

Niektóre firmy pożyczkowe wymagają złożenia na umowie pożyczkowej osobistego podpisu. W takich przypadkach dokument dostarcza kurier, a następnie — po jego podpisaniu — przekazuje umowę pożyczkodawcy. W takich przypadkach firmy pożyczkowe realizują wypłaty dopiero po otrzymaniu podpisanych dokumentów. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym przelewie, skorzystaj z usług serwisu, który umożliwia zawarcie umowy na odległość, w 100% online.

Ranking pożyczek ratalnych — comiesięczne aktualizacje

Aby zapewnić naszym klientom wiarygodne, precyzyjne informacje, zestawienie uaktualniamy co miesiąc.