Aasa dla biznesu - opinie

Maksymalna kwota kredytu: 20000zł
Czas na spłatę: 36 miesięcy

Aasa dla biznesu to marka jednej z najbardziej znanych w Polsce firm pożyczkowych — Aasa Polska. Aasa dla biznesu oferuje pozabankowe pożyczki ratalne dla przedsiębiorców -— na rozpoczęcie lub rozwój biznesu. Na prostych, przejrzystych zasadach, z minimalną ilością formalności, już od pierwszego dnia działalności.

Weź kredyt
Nasza
ocena
8
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Aasa dla biznesu: 0

Aasa dla biznesu — dostępne kwoty

Korzystając z usług serwisu Aasa dla biznesu, pożyczysz od 1000 do 20 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 1 do 36 miesięcy. Co ważne, aby pożyczyć pieniądze, wystarczy jedynie prawidłowo wypełniony wniosek o pożyczkę oraz ważny dowód osobisty. Aasa nie wymaga od wnioskujących dostarczania dokumentów rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Uproszczona do minimum procedura wnioskowania pozwala maksymalnie skrócić czas oczekiwania na pieniądze.

Przeznaczenie środków z pożyczki

Pieniądze z pożyczki w Aasa dla biznesu możesz przeznaczyć na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością — na spłatę zaległości względem ZUS-u czy urzędu skarbowego, zakup towaru, wyposażenie biura czy wypłatę wynagrodzeń.

Koszty pożyczki w Aasa dla biznesu

Serwis za pomocą reprezentatywnego przykładu pożyczki dla przedsiębiorcy, przedstawia jak rozkładają się poszczególne koszty:

 • kwota pożyczki: 5000 zł,
 • okres spłaty: 24 miesiące,
 • miesięczna rata: 362,30 zł,
 • roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%,
 • odsetki od kwoty pożyczki: 538,12 zł,
 • opłata przygotowawcza (jednorazowa): 3150 zł,
 • opłata administracyjna (miesięczna): 0 zł,
 • całkowita kwota do spłaty: 8 688,12 zł,
 • RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 79,16%.

Aasa dla biznesu — warunki otrzymania finansowania

Warunkiem udzielenia pożyczki przez serwis Aasa jest spełnienie kilku warunków. O zobowiązanie, mogą wnioskować osoby, które:

 • mają zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą;
 • mają stały adres w Polsce;
 • mają firmę, która nie figuruje w rejestrze dłużników BIG — InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Aasa dla biznesu — jak wnioskować?

Chcesz wnioskować o pożyczkę Aasa dla przedsiębiorców?

 1. Wejdź na stronę Aasa dla biznesu
 2. Określ preferowaną kwotę pożyczki i liczbę rat. Naciśnij przycisk „Złóż wniosek w Aasa”
 3. Wypełnij krótki wniosek. Na podstawie wskazanych w nim danych, Aasa dokona oceny Twojej wiarygodności i wyda decyzję. Otrzymasz ją SMS-em i e-mailem.
 4. Umowy pożyczki dostarczane są zarówno kurierem, jak i mailowo. Podpisz dostarczoną przez kuriera umowę. Niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji, Aasa prześle umowę e-mailem. Dzięki temu zapoznasz się z jej treścią jeszcze przed przyjazdem kuriera.
 5. W ciągu 24 godzin od momentu od otrzymania potwierdzenia podpisania umowy pożyczkodawca wypłaci pieniądze.

WEŹ POŻYCZKĘ

Czy Aasa dla biznesu weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Weryfikując zdolność kredytową Aasa dla biznes, zanim udostępni pożyczkę pozabankową, zagląda do następujących rejestrów:

 • Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor,
 • Krajowego Rejestru Długów,
 • Biura Informacji Kredytowej,
 • Rejestru Dłużników ERIF,
 • Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Aasa dla biznesu — wypłata środków

Pożyczkodawca może wypłacić pieniądze w standardowy sposób — przelewem bankowym lub skorzystać z alternatywnej formy wypłaty w postaci czeku Giro. Czek zrealizujesz w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Aby wypłacić pieniądze potrzebny Ci będzie dowód osobisty osoby oraz formularz wypłaty Giro. Taki dokument zostanie wygenerowany dodatkowo do umowy pożyczkowej.

Spłata pożyczki w Aasa dla biznesu

Aby spłacić pożyczki Aasa dla biznesu, wykonaj przelew na wskazane przez pożyczkodawcę konto. Jego numer znajdziesz go w Umowie Pożyczki, Harmonogramie Spłat oraz w swoim Panelu Klienta. W tytule przelewu wpisz numer swojej pożyczki. Pamiętaj, aby dokonywać spłat zgodnie z harmonogramem. Opóźnienia mogą skutkować naliczeniem odsetek, a w skrajnych przypadkach — wypowiedzeniem umowy.

Wcześniejsza spłata pożyczki w Aasa dla biznesu

Czy klienta Aasa dla biznesu może spłacić pożyczkę wcześniej? Czy wcześniejsza spłata wiąże się z koniecznością pokrycia dodatkowych kosztów? Przedsiębiorca może spłacić całość lub część pożyczki przed wskazanym w umowie terminem. Bez dodatkowych opłat i prowizji. Obowiązkiem Aasa jest rozliczenie kosztów pożyczki w terminie 14 dni od dnia dokonania wcześniejszej spłaty.

Aasa — kolejna pożyczka przed spłatą pierwszej

Klienci Aasa mogą ubiegać się o kolejną pożyczkę jeszcze przed spłatą poprzedniej. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej 4 rat bieżącej pożyczki.

Opinie o Aasa dla biznesu

Aasa jest jednym z najbardziej znanych i lubianych przez polskich klientów pożyczkodawców. Serwis Aasa dla biznesu cieszy się ogromnym powodzeniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców z sektora MSP. Dużą zaletą Aasa dla biznesu jest elastyczność oraz uproszczone do minimum procedury. Brak konieczności dostarczania zaświadczeń o niezaleganiu czy dokumentów finansowych znacznie ułatwia pozyskanie dodatkowych środków. Podkreśleniem znakomitej jakości produktów Aasa są tytuły Biznesowa Pożyczka Roku Loan Magazine Awards zdobyte w 2016 i 2017 roku.

Aasa dla biznesu – podsumowanie

Maksymalna kwota pożyczki 20 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 36 miesięcy
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 19:00
Godziny pracy w weekendy brak informacji
Banki, w których firma posiada rachunek Alior, Mbank, Meritum Bank, Credit agricole, Bank BGŻ, BNP Paribas, Bluecash
Możliwość wydłużenia spłaty brak informacji
Bazy, z których korzysta firma BIG Infomonitor, ERIF i KRD
Wiek pożyczkobiorcy brak informacji

Aasa Polska S.A

ul. Hrubieszowska 2
Warszawa , Mazowieckie 01-209
Polska

Przejdź na stronę Aasa dla biznesu

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *