Supergrosz - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 50 miesięcy
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 15000zł

Supergrosz jest polskim przedsiębiorstwem, które na rynku istnieje już od 2015 roku. Na pewno sposród innych firm wyróżnia się kwotą, jaką można pożyczyć. Dla stałych klientów jest to aż 15 000 zł. Wnioskowanie jest łatwe, a zasady są bardzo proste.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
9
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Supergrosz: 0

Supergrosz — pożyczka aż do 15 000 zł

Supergrosz oferuje zainteresowanym pożyczki ratalne od 1000 do 15 000 zł, a także krótkoterminowe pożyczki chwilówki. Jednak jeśli jesteś nowym klientem będziesz miał możliwość zaciągnięcia się u pożyczkodawcy tylko do kwoty 12 500 zł. Wyższy próg jest dostępny tylko dla kolejnej pożyczki. Masz możliwość wybrania od 4 do 50 rat. Minimalny okres spłaty pożyczki wynosi 121, a maksymalny 1500 dni.

Upusty dla nowych klientów

Niestety Supergrosz nie przewiduje żadnych specjalnych warunków dla nowych klientów. Są tak samo traktowani jak Ci, którzy są stałymi użytkownikami pożyczkodawcy, z tym wyjąkiem, że jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz zaciągnąć się na kwotę nieprzekraczającą 12 500 zł.

Pożyczka online bez dokumentów

Wnioskując o pożyczkę u Supergrosz nie musisz przekładać żadnych dokumentów. Nie wymagają oświadczenia od pracodawcy o źródle dochodu ani zarobkach. Wystarczy Ci twój dowód osobisty. Nie musisz nawet posiadać konta bankowego, ponieważ firma oferuje między innymi weryfikacje przez Giro, a przyznaną gotówkę odbierzesz w urzędzie pocztowym.

Pożyczka w Supergrosz— dla kogo?

Supergrosz nie ma specjalnych wymagań, co do swoich klientów. Przede wszystkim musisz:

 • mieć skończone 21 lat,
 • mieć polskie obywatelstwo,
 • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego.

Czy Supergrosz weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Supergrosz weryfikuje swoich klientów i sprawdza, czy nie są dłużnikami. Pożyczkodawca ma dostęp do baz, z których korzystają między innymi banki i inne firmy pożyczkowe. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Serwis przejrzy:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • Biuro Informacji Gospodarczej.

Oprócz przejrzenia baz dłużników, firma będzie miała obowiązek zweryfikować Cię także pod względem prawdziwości danych. Swoją tożsamość potwierdzisz za pomocą:

 • systemu Konto x – zalogujesz się na swoje konto bankowe poprzez platformę; cały proces jest szyfrowany bezpiecznym narzędziem SSL,
 • Giro – jeśli zdecydujesz się na tę metodę, nie będziesz musiał nigdzie podawać numeru swojego rachunku bankowego, więc nawet nie masz obowiązku posiadania go; po zaakceptowaniu Twojego wniosku, będziesz musiał pójść na urząd pocztowy, pokazać swój dowód osobisty i SMS’a, którego dostaniesz, dopiero wtedy będziesz mógł odebrać gotówkę.

Pożyczka w Supegrosz— jak wnioskować?

Jeśli chciałbyś wziąć pożyczkę online na portalu Supergrosz, będziesz musiał przejść przez kilka kroków. Pokierujemy Cię dokładnie w tym, co musisz zrobić:

 • Wejdź na supergrosz.pl
 • Na stronie znajdziesz suwak, którym wybierzesz kwotę pożyczki, a także czas jej spłaty. Pamiętaj, że jeśli jesteś nowym klientem, możesz maksymalnie zadłużyć się na 12 500 zł.
 • Kliknij „wnioskuj”, wypełnij formularz i zarejestruj się na stronie.
 • Zostaniesz poproszony o wpisanie swoich danych, a także o weryfikację.
 • Zaloguj się poprzez stronę na swój bank, albo wybierz metodę GIRO, gdzie nie musisz posiadać rachunku w banku i gdzie pieniądze odbierzesz w urzędzie pocztowym po pokazaniu dowodu osobistego.
 • Bank w tym momencie sprawdzi Twoją wiarygodność w bazach dłużników, udzielenie pożyczki zależy od tego, czy zdolność kredytowa jest wysoka. O decyzji zostaniesz powiadomiony mailowo, a także za pomocą wiadomości SMS.
 • Jeśli decyzja będzie pozytywna, środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe, albo będą czekały na Ciebie 10 dni na poczcie (w zależności od wybranej metody weryfikacji).

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Supergrosz

Pożyczkodawca na swojej stronie przedstawia kilka przykładów reprezentatywnych.

Jeśli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4500 zł, a czas jej obowiązywania to 35 miesięcy, to każda rata będzie wynosiła 229,56 zł, przy oprocentowaniu zmiennym 11,5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki wyniesie więc 3534,75 zł. Zawiera się w tym prowizja 2298,69 zł i odestki w wysokości 1236,06 zł. Więc całkowita kwota do zapłaty to 8034,75 zł.

Przy Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania (RRSO) 106,54% i pożyczki 6500 zł na 32 miesiące koszty rozłożą się następująco: każda rata będzie wynosić 473,65 zł (oprocentowanie zmienne 11,5% rocznie). Całkowity koszt pożyczki wyniesie 8656,75 zł, a w tym jest prowizja 6500 zł i odestki 2156,75 zł. Całkowity koszt do zapłaty: 15 156,75 zł.

Supergrosz- spłata pożyczki

Żeby móc spłacić pożyczkę, musisz zalogować się na stronie i przejść do Strefy Klienta. Stamąd wybierz zakładkę „Twoje pożyczki”, a następnie kliknij „Spłać”. Więcej informacji, w tym także numer rachunku bankowego, na który powinna trafić Twoja spłata, znajdziesz w Strefie Klienta.

Pamiętaj, że musisz do spłaty musisz użyć swojego konta bankowego. Nie możesz skorzystać z czyjegoś.

Czy w Supergrosz możesz spłacić kredyt wcześniej?

Pożyczkodawca dopuszcza taką możliwość. W tym celu zaloguj się do Strefy Klienta, a stamtąd pobierz numer konta bankowego, na który dokonasz wpłaty. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, ile zostało Ci do spłacenia, skontakuj się z Biurem Obsługi Klienta: 22 130 01 11. W przypadku wcześniejszej całkowitej spłaty pozyczki zostanie ona pomniejszona o odestki i część prowizji.

Co w przypadku niemożności spłacenia pożyczki w wyznaczonym terminie?

Jeśli wiesz, że nie uda Ci się spłacić pożyczki w termienie, w celu ustalenia rozwiązania skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: 22 130 01 11. Pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w soboty od 9 do 17.

Supergrosz opinie o pożyczkowdawcy

Klienci są zadowoleni z usług pożyczkodawcy. Chwalą sobie przede wszystkim szybkość działania, a także prostotę wnioskowania. Dużym plusem jest to, że nie trzeba posiadać rachunku w banku, co niektórym bardzo odpowiada. Mało która firma udzielająca pożyczki przystaje na takie rozwiązanie.

SuperGrosz Sp. z o.o.

Inflancka 11/27

00-189 Warszawa

KRS:  0000551150

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

Supergrosz – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki12 500 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki15 000 zł
Okres spłaty1500 dni
Godziny pracy w dni powszednie 08:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendysb. 09:00-17:00
nd. nieczynne
Banki, w których firma posiada rachunekBrak informacji
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firma BIK, BIG
Wiek pożyczkobiorcy od 21

SuperGrosz Sp. z o.o.

Inflancka 11/27
Warszawa , 00-189
Polska

Przejdź na stronę Supergrosz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *