Zaplo - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 6 miesięcy
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 10000zł

Zaplo to jeden z najbardziej znanych serwisów, udzielających pozabankowych pożyczek ratalnych przez Internet. Marka jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, działającej prężnie aż w 17 krajach. Sztandarowymi wartościami Zaplo są przejrzystość, elastyczność, rzetelność obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
8
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Zaplo: 0

Zaplo pożyczka

Zaplo to jeden z najbardziej znanych serwisów, udzielających pozabankowych pożyczek ratalnych przez Internet. Marka jest częścią Grupy Kapitałowej Vivus Finance SP Group, działającej prężnie aż w 17 krajach. Sztandarowymi wartościami Zaplo są przejrzystość, elastyczność, rzetelność obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Zaplo — 15 000 zł nawet na 3 lata

Zaplo specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do 10 000 zł.
Maksymalny okres spłaty zobowiązania w Zaplo jest wynosi 6 miesięcy. Dzięki temu z powodzeniem dostosujesz wysokość raty do własnych możliwości oraz… zawartości portfela.

Pierwsza pożyczka w Zaplo

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie pożyczałeś pieniędzy w Zaplo, możesz wnioskować o maksymalną kwotę, czyli 10 000 zł. Jeśli spełnisz wymagania pożyczkodawcy, a Twoja zdolność do spłaty będzie odpowiednio wysoka, otrzymasz pieniądze nawet w ciągu kilkunastu minut.

Ile kosztuje pożyczka w Zaplo?

Jako pożyczkodawca, udzielający pożyczek ratalnych, Zaplo nie oferuje darmowego finansowania. Każda pożyczka (także pierwsza) jest więc objęta standardowymi opłatami. Ile wynoszą?

Na stronie pożyczkodawcy można znaleźć reprezentatywny przykład pożyczki. Zgodnie z podanymi informacjami, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w wysokości 5000 zł wynosi 247,80%. Zmienna stopa oprocentowania 6,6%. Całkowity koszt pożyczki to 2080 zł (w tym zawiera się prowizja 1983,30 zł i odsetki 96,70 zł). Całkowita kwota pożyczki do zapłaty wynosi 7080 zł w 6 miesięcznych ratach po 1180 zł.

Zaplo — wymagania pożyczkodawcy

Udzielenie pożyczki zależy od tego, czy spełniasz odpowiednie wymogi. Aby pożyczyć pieniądze za pośrednictwem serwisu Zaplo należy:

 • mieć polskie obywatelstwo,
 • mieszkać w Polsce,
 • mieć nie mniej niż 21 i nie więcej niż 75 lat,
 • posiadać zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • być wolnym od wpisów w jakimkolwiek rejestrze dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania
 • należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
 • uzyskać pozytywną ocenę podczas badania zdolności kredytowej,
 • posiadać konto bankowe,
 • posiadać aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl.

Czy Zaplo weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Jednym z warunków otrzymania finansowania w Zaplo jest brak wpisów w rejestrach dłużników. O jakie rejestry konkretnie chodzi? Do których baz zagląda Zaplo?

Jak wynika z formularza informacyjnego, zamieszczonego na Zaplo.pl, oceniając zdolność do spłaty, pożyczkodawca weryfikuje zasoby:

 • bazy Konsument, prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej,
 • bazy Bankowy Rejestr, prowadzonej przez Związek Banków Polskich,
 • systemu Dokumenty Zastrzeżone Związku Banków Polskich,
 • Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor,
 • Krajowego Rejestru Długów,
 • ERIF Biura Informacji Gospodarczej,
 • Krajowego Biura Informacji Gospodarczej,
 • Biura Informacji Kredytowej.

Zaplo — niezbędne dokumenty

Choć dla wielu osób może być to sporym zaskoczeniem, do zaciągnięcia pożyczki w Zaplo (nawet w maksymalnej kwocie) będzie potrzebny wyłącznie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie potrzebuje zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach ani wyciągu z Twojego konta bankowego.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Zaplo?

Aby wnioskować o pierwszą pożyczkę w Zaplo:

 • skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego na stronie Zaplo.pl. Dzięki niemu szybko i sprawnie sprawdzisz, ile wyniesie miesięczna rata Twojej pożyczki;
 • wypełnij formularz rejestracyjny, podając pożyczkodawcy podstawowe informacje na swój temat. W ten sposób dokonasz rejestracji i uzyskasz indywidualny Profil Klienta;
 • potwierdź swoje dane przy pomocy aplikacji Instantor;
 • poczekaj na decyzję;
 • spełniaj marzenia z pożyczką od Zaplo.

Aby wnioskować o kolejną pożyczkę w Zaplo:

 • zaloguj się do Profilu Klienta na stronie Zaplo.pl;
 • określ, ile pieniędzy chcesz pożyczyć i jaką kwotę miesięcznej raty jesteś w stanie płacić;
 • uzupełnij wymagane dane;
 • poczekaj na decyzję;
 • spełniaj marzenia z pożyczką od Zaplo.

WEŹ POŻYCZKĘ

Weryfikacja danych poprzez aplikację Instantor

Jednym z narzędzi, który pomaga ekspresowo zweryfikować tożsamość i co za tym idzie otrzymać pieniądze bardzo szybko jest aplikacja Instantor. Korzystając z Instantora, nie będziesz musiał przelewać na konto pożyczkodawcy opłaty rejestracyjnej. Narzędzie w bezpieczny sposób połączy się z Twoim kontem, przekazując pożyczkodawcy niezbędne informacje. Zanim zweryfikujesz personalia przy pomocy aplikacji, pamiętaj jednak, że to sprytne narzędzie posiada dostęp nie tylko do danych właściciela konta, ale również do historii transakcji. Podglądając Twoje konto poprzez aplikację, pożyczkodawca będzie mógł jeszcze precyzyjniej ocenić zdolność do spłaty.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Pożyczkę w Zaplo możesz otrzymać nawet w ciągu kilkunastu minut od pozytywnej decyzji pożyczkodawcy. Warunkiem szybkiego transferu są:

 • wydanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta;
 • posiadanie konta bankowego w jednym z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, lub PKO Bank Polski
 • możliwość zrealizowania przez bank przelewu w danej chwili

Jak spłacić pożyczkę w Zaplo?

Wszelkie informacje na temat spłaty pożyczki znajdziesz w umowie. Kwoty do spłaty oraz terminy spłaty rat są dostępne w dostarczonym przez pożyczkodawcę harmonogramie.
Wykonując przelew, wpisz w jego tytule: Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny] lub Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL].

Zaplo — przesunięcie terminu spłaty raty

Czy Zaplo umożliwia klientom przesunięcie terminu spłaty raty? Tak! Jeśli na skutek nieoczekiwanych zdarzeń lub przejściowych kłopotów finansowych nie będziesz w stanie uregulować zobowiązania w terminie, będziesz mógł przesunąć termin o jeden miesiąc. Pamiętaj jednak, że warunkiem takiego ruchu jest wpłata prowizji. Wszelkie informacje i szczegóły przekaże Ci pożyczkodawca.

Opinie o Zaplo

Jakie są najczęstsze opinie na temat serwisu Zaplo? Czy Zaplo jest wiarygodnym, rzetelnym pożyczkodawcą? Zaplo jest jednym z liderów polskiego rynku pożyczek pozabankowych. Regularnie zajmuje czołowe pozycje w rankingach firm pożyczkowych. Cieszy się także nienagannymi opiniami pożyczkobiorców. Klienci Zaplo doceniają przejrzyste warunki umowy, wysoki poziom obsługi klienta oraz możliwość pożyczenia wysokiej kwoty bez konieczności dostarczania zaświadczeń z zakładu pracy. Duże znaczenie mają również godziny pracy Biura Obsługi Klienta. Konsultanci Zaplo pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Zaplo – podsumowanie

Maksymalna kwota pożyczki 10 000 zł
Okres spłaty Od 4 do 6 miesięcy
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 22:00
Godziny pracy w weekendy Sob. 8:00 – 20:00
Nd. 8:00 – 20:00
Banki, w których firma posiada rachunek Alior Bank, Bank Pekao, PKO, Millenium, Getin Bank
Możliwość wydłużenia spłaty Możliwość odroczenia spłaty o 4 miesiące
Bazy, z których korzysta firma KRD, EFRIF, BIG Infomonitor, BIK
Wiek pożyczkobiorcy od 21 do 70 lat

Zaplo sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c
Warszawa , Mazowieckie 02-092
Polska

Przejdź na stronę Zaplo

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *