Gotówka non stop - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 3000zł

Gotówka non stop jest platformą zamującą się wyszukiwaniem najlepszej oferty wśród pożyczkodawców dla swoich klientów. Wystarczy złożyć wniosek na stronie, a pośrednik wszystkim się zajmie. Pożyczka, o jaką możesz poprosić rozpoczyna się od kwoty 500 zł, a kończy na 3000 zł.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 4/5
ilość opinii o Gotówka non stop: 1

Gotówka non stop— pożyczka do 3000 zł

Serwis Gotówkanonstop to wygodna porównywarka szybkich pożyczek. Portal ten nie udziela zobowiązań, jest tylko pośrednikiem. Dzięki niemu znajdziesz najlepszą ofertę dla siebie. Nie musisz surfować po internecie w poszukiwaniu pożyczkodawcy, spełniającego Twoje wymagania. Wystaczy, że złożysz wniosek poprzez gotowkanonstop.pl, a oni za ciebie znajdą zadowalające Cię rozwiązanie. Portal udostępnia pożyczki od 500 zł do 3000 zł.

Darmowa pierwsza pożyczka

Gotówka non stop wspomina, że w swojej bazie posiada pożyczkodawców, którzy oferują pierwszą pożyczkę za darmo. Jednak, dopóki nie złożysz wniosku, a broker nie wyszuka dla Ciebie ofert, nie będziesz w stanie sprawdzić, jacy są to pożyczkodawcy i czy masz szansę na pozytywny wniosek.

Czy Gotówka non stop wymaga przekładania dokumentów?

Serwis Gotówka non stop tylko wyszukuje oferty pożyczkodawców. Portal sam w sobie nie udziela pożyczek, a więc także nie sprawdza żadnych dokumentów. Jednak, aby w ogóle wypełnić wniosek na stronie, który Gotówka non stop prześle dalej – do firm pożyczkowych, musisz wpisać swój numer dowodu osobistego, informacje o zatrudnieniu (czyli źródło dochodu), jak i wykonywany zawód, wykształcenie, stan cywilny, liczba dzieci na utrzymaniu, status mieszkaniowy, a także będziesz musiał podać, jakie są Twoje miesięcznie wydatki.

Gotówka non stop wyszuka dla Ciebie odpowiednią ofertę. Dopiero na stronie firmy udzielającej pożyczki ostatecznie będziesz wnioskował i może się zdarzyć, że wybrany pożyczkobiorca zarząda od Ciebie jakiś dokumentów. Wszystko zależy do wewnętrznego regulaminu.

Pożyczka w Gotówka non stop— dla kogo?

Gotówka non stop ma pewne restrykcje, jeśli chodzi o klientów, którzy mogą wnioskować poprzez ich stronę. Z usług portalu możesz skorzystać, jeśli:

 • masz powyżej 18 roku życia,
 • posiadasz stały dochód,
 • jesteś obywatelem polski,
 • posiadasz konto bankowe.

Broker jednocześnie zaznacza, że to są ich wymagania, by w ogóle znaleźć dla Ciebie ofertę. Jednak, aby finalnie uzyskać pożyczkę, być może będziesz musiał spełnić inne kryteria – wszystko zależy od wybranej firmy pożyczkowej.

Czy Gotówka non stop weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Gotówka non stop jest tylko pośrednikiem i zamuje się wyszukiwaniem ofert ze swojej bazy firm pożyczkowych. Nie sprawdza swoich klientów w żadnej bazie dłużników. Tym zajmuje się dopiero pożyczkodawca, którego wybierzesz.

Gotówka non stop — jak wnioskować o znalezienie pożyczki?

Jak już wspomnieliśmy, Gotówka non stop zajmuje się znalezieniem dla Ciebie najlepszej oferty pożyczkowej. Jednak zanim do tego dojdzie, będziesz musiał złożyć wniosek, który wypełnisz swoimi danymi. Dopiero wtedy portal prześle prośbę o pożyczkę do odpowiednich firm. Pokierujemy Cię dokładnie krok po kroku po całym procesie.

 • Wejdź na gotowkanonstop.pl
 • Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje i kliknij przycisk „weź pożyczkę”
 • Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza swoimi danymi. Będziesz musiał wpisać między innymi swój numer telefonu, serię swojego dowodu osobistego, jak i numer konta bankowego.
 • Gotówka non stop poprosi Cię o weryfikację poprawności danych. Będziesz musiał wysłać przelew weryfikacyjny z numeru rachunku bankowego, który podałeś we wniosku. Twoje dane konta muszą zgadzać się z tym, co wpisałeś w formularzu.
 • Po potwierdzeniu Twojej tożsamości, pośrednik wyszuka dla Ciebie najlepszą ofertę.
 • Pożyczkodawca zweryfikuje Cię w bazach dłużników, a gdy odpowiedź będzie pozytywna, dostaniesz powiadomienie w wiadomości SMS i na podany adres e-mail.
 • Pieniądze zostaną jak najszybciej przelane Ci na konto.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Gotówka non stop

Portal Gotówka non stop podał na swojej stronie dwa przykłady reprezenatywne.

Jeden odnosi się do pierwszej pożyczki objętej promocją, czyli pożyczki darmowej, gdzie czas spłaty pieniędzy to 30 dni. Wtedy RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie wynosić 0% przy pożyczce 1000 zł. Całkowita kwota do zapłaty to będzie 0 zł, stałe oprocentowanie 0%, czyli całkowity koszt pożyczki to również 0 zł (prowizja i odsetki kapitałowej 0 zł).

Drugi przykład to pokazanie pożyczki, którą nie jest objęta pormocją. Zakłada RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 1913,99% przy pożyczce również 1000 zł na 30 dni. Stała roczna stopa oprocentowania to 7,2%, całkowity koszt pożyczki to 279,92 zł – w tym prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł. W związku z tym całkowita kwota do spłaty będzie wynosić 1279,92 zł.

Na stronie internetowej każdego pożyczkodawcy znajdziesz ich własne przykłady reprezentatywne.

Gotówka non stop- spłata pożyczki

Wziętą pożyczkę online nie spłacasz portalowi Gotówka non stop, tylko firmie pożyczkowej, która została dla Ciebie wyszukana. Numer rachunku oraz tytuł przelewu znajdziesz w umowie pożyczki, któą dostaniesz na podany adres poczty elektronicznej.

Czy Gotówka non stop umożliwia dostanie pożyczki w gotówce?

Portal Gotówka non stop wyklucza taką możliwość. Wszystkie firmy pożyczkowe, które mają w bazie, tą instytucjami działającymi w 100% online. Pieniądze trafiają na podany przez Ciebie numer bankowy we wniosku. Nie ma możliwości, by pożyczkodawca przesłał Ci określoną sumę w gotówce na przykład pocztą.

Co w przypadku niemożności spłacenia pożyczki w wyznaczonym terminie?

Gotówka non stop radzi, by w takiej sytuacji kontaktować się z pożyczkodawcą. W przeciwnym wypadku moją zostać podjęcie działania windykacyjne, a Ty mógłbyś zostawić wpisany do Krajowego Rejestru Długów. Jeśli wiesz, że nie wyrobisz się ze spłatą w terminie, napisz lub zadzowń do firmy pożyczkowej, u której się zaciągnąłeś i ustalcie wspólnie nowe warunki. W przypadku przesunięcia terminu spłaty pożyczki, na pewno zostaną naliczone Ci dodatkowe odsetki. Jednakże nowy termin spłaty i większe koszty są lepsze niż komornik.

Gotówka non stop opinie

Klienci, którzy zdecydowali się wyszukać ofertę poprzez portal Gotówka non stop, cenią sobie ich usługi. Można znaleźć pozytywne opinie odnoszące się do rzetelnej obsługi na infolinii, a także szybkości wnioskowania. Dosłownie w kilka sekund serwis przedstawił im najlepszych pożyczkodawców. Wszystko odbywa się bez problemów i komfortowo.

Rankomat sp. z o.o.

Wolska 88

01-141 Warszawa

KRS:  0000588980

NIP: 5272751881

REGON: 363096183

Zetos- podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki3000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki3000 zł
Okres spłaty30 dni
Godziny pracy w dni powszednieCałodobowo
Godziny pracy w weekendyCałodobowo
Banki, w których firma posiada rachunek
Możliwość wydłużenia spłaty
Bazy, z których korzysta firma
Wiek pożyczkobiorcy

Rankomat sp. z o.o.

Wolska 88
Warszawa 01-141
Polska

Przejdź na stronę Gotówka non stop

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz w “Gotówka non stop

 • 30 marca 2022 at 13:39

  Ocena: 4 / 5

  Używałem już kilka razy, ale chyba jednak wolę się nie bawić w jakieś wyszukiwarki i pośredników, tylko wziąć pożyczkę bezpośrednio. Jest szybciej i warunki od razu są przedstawione, a nie tak jak tu, kazda firma ma inaczej i w sumie nie wiesz czego przy wnioskowaniu sie spodziewac

  Odpowiedz