Niewielka pożyczka - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: 3000zł
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 5000zł

Niewielka pożyczka jest stosunkowo młodym podmiotem na rynku. Jednak niczym nie odstaje od swojej konkurencji. Za pomocą serwisu można pożyczyć od 200 do 5000 zł, które należy oddać maksymalnie w miesiąc. Spośród innych firm pożyczkowych Niewielka pożyczka wyróżnia się szybkością wnioskowania, minimum formalności, a także dostępem dla klienta 24h/7.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Niewielka pożyczka: 0

Niewielka pożyczka — szybka pożyczka do 5000 zł

Kwota pożyczki w Niewielka pożyczka zaczyna się od 200 zł, a sięga aż 5000 zł. Minimalny czas pożyczki wynosi 10 dni, a maksymalny 30 dni. Zasady są przejrzyste i bez żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Wszystko można załatwić online za pomocą komputera albo przez infolinię telefonicznego kanału sprzedaży.

Darmowa pierwsza pożyczka

Nowi klienci mogą liczyć na specjalne traktowanie w przypadku pierwszej pożyczki – jeśli kwota pożyczki będzie wynosić 3000 zł i spłacisz je w 30 dni, nie zostaną naliczone Ci żadne dodatkowe koszty. Pierwsza pożyczka do tej kwoty jest darmowa. Jeśli zaciągniesz się na 1000 zł, spłacisz 1000 zł, czyli prowizja i odsetki kapitałowe będą wynosiły 0 zł.

Niewielka pożyczka — dla kogo?

Niewielka pożyczka ustaliła pewne warunki dotyczące osób, które mogą skorzystać z usług ich serwisu. Musisz:

 • mieć skończone 18 lat i nie mieć więcej niż 73 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć rachunek bankowy,
 • nie zajmować eksponowanego stanowiska politycznego (PEP).

Niewielka pożyczka przypomina przy kryteriach, że trzeba posiadać także pozytywną historię kredytową, inaczej pożyczki nie otrzymasz.

Czy Niewielka pożyczka weryfikuje BIK, BIG i KRD?

Serwis zanim udzieli klientowi pożyczki, najpierw sprawdza w rejestrach dłużników. Każdy wniosek poddawany jest Ocenie Zdolności Kredytowej. Firma udziela pożyczek osobom dopiero po pomyślnej weryfikacji w bazach dłużników. Dopiero wtedy również pożyczkodawca zaproponuje Ci warunki umowy pożyczki. Niewielka pożyczka korzysta z informacji zawartych w następujących bazach:

 • Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Pożyczka w Niewielka pożyczka — jak wnioskować?

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w firmie Niewielka pożyczka, musisz przejść przez kilka kroków. Choć cały proces jest szybki i łatwy, przejdziemy razem z Tobą przez wnioskowanie, abyś nie czuł zagubienia:

 • Wejdź na niewielkapozyczka.pl
 • Za pomocą suwaka na głównej stronie, ustal kwotę pożyczki oraz czas w jaki jesteś w stanie ją spłacić. Pamiętaj, aby nie brać zobowiązania, z którego możesz się nie wywiązać. Nawet dzień zwłoki spłaty raty, może wiązać się z bardzo dużymi dodatkowymi kosztami, a w najgorszym wypadku z działaniami windykacyjnymi.
 • Już na tym etapie zobaczysz ile będzie kosztować Cię pożyczka. Serwis od razu wylicza kwotę do spłaty na podstawie tego ile chcesz pożyczyć i w ile pożyczkę spłacisz.
 • Gdy wszystko będzie się zgadzać, kliknij „biorę pożyczkę”.
 • W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego, adresu e-mail, a także numeru telefonu komórkowego
 • Gdy upewnisz się, że wszystkie dane wpisałeś poprawnie, kliknij „kolejny krok ”.
 • Zostaniesz przeniesiony do bardziej rozbudowanego formularza rejestracyjnego, którego będziesz musiał uzupełnić między innymi informacjami o rachunku bankowym.
 • Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego o wysokości 1 grosza, albo zalogujesz się do swojego banku poprzez odpowiednią stronę. Nad całym procesem będzie sprawować nadzór firma Kontomierz i to ona zadba o bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Następnie pożyczkodawca zweryfikuje Cię w bazach dłużników i upewni się, że masz wystarczającą zdolność kredytową. Potwierdzi także Twoją tożsamość, sprawdzając czy cały proces przebiegł sprawnie.
 • O swojej decyzji poinformuje Cię mailowo oraz SMS-owo. Gdy decyzja będzie pozytywna, dostaniesz swoje pieniądze w ciągu 24h.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Niewielka pożyczka

Na stronie niewielkapozyczka.pl można znaleźć dwa przykłady reprezentatywne. Jeden z nich dotyczy pożyczki, która nie jest w promocji, a drugi pożyczki w promocji, gdy jesteś nowym klientem i twoja pierwsza pożyczka nie przekracza 3000 zł, a w dodatku spłacisz ją w 30 dni.

Pierwszy przykład to pożyczka o wysokości 1000 zł, udzielona na 30 dni, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 1913,99%. Przy tych założeniach, koszty rozłożą się następująco: stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, całkowity koszt pożyczki 279,92 zł – w tym prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł. W związku z tym cała kwota do spłaty będzie wynosić 1279,92 zł.

Drugi przykład pokazuje pożyczkę w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”. Wzięta na kwotę 1000 zł i przy okresie spłaty do 30 dni, RRSO będzie wynosić 0 %. Czyli stała roczna stopa oprocentowania to 0%, całkowity koszt pożyczki to 0 zł (prowizja 0 zł i odsetki 0 zł). Czyli całkowita kwota do spłaty to będzie 1000 zł.

Niewielka pożyczka – spłata pożyczki

Aby spłacić pożyczkę serwisowi Niewielka pozyczka wystarczy, że zrobisz przelew na odpowiedni numer bankowy, wpisując także odpowiedni tytuł przelewu. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w umowie, która zostanie Ci dostarczona na adres e-mail.

Czy w Niewielka pożyczka możesz przesunąć termin spłaty pożyczki?

Jeśli wiesz, że nie dasz rady wywiązać się z zobowiązania, skontaktuj się z pożyczkodawcą. Wspólnie ustalicie nowe warunki i nastąpi przesunięcie terminu spłaty pożyczki.

Niewielka pożyczka – opinie o pożyczkowdawcy

Konsumenci, którzy zdecydowali się skorzystać z usług serwisu Niewielka pożyczka są zadowoleni. Wnioskowanie jest szybkie i dostępne przez cały czas – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Można zatem liczyć na pożyczkę gotówki nawet w nagłej i niespodziewanej sytuacji.

Aventus Group Sp z o.o

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III

15-888 Białystok

KRS: 0000355948

NIP: 9662029390

REGON: 200358089

Niewielka pożyczka – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczkado 3000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Okres spłatyod 10 do 30 dni
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 21:00
Godziny pracy w weekendysb 9:00-17:00
nd 9:00-17:00
Banki, w których firma posiada rachunekmBank, Millenium Bank, Santander Bank, PKO Bank Polski i Alior Bank
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firmaKRD, KBIG, ERIF, PWIP
Wiek pożyczkobiorcy18-73 lata

Aventus Group Sp. z o. o.

Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III
Białystok , 15-888
Polska

Przejdź na stronę Niewielka pożyczka

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *