Finansowe posiłki - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: 3000zł
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 5000zł

Finansowe posiłki jest kolejnym z serwisów firmy Aventus Group Sp. z o. o. Jeśli więc masz pożyczkę, w którymkolwiek ich portalu, nie będziesz mógł wziąć następnej. Pożyczkodawca umożliwia zaciągnięcie się na kwotę od 200 do 5000 zł, które można spłacić maksymalnie w 30 dni. Wnioskowanie jest szybkie i łatwe, a firma nie wymaga przekładania żadnych zaświadczeń.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Finansowe posiłki: 0

Finansowe posiłki — szybka pożyczka do 5000 zł

Finansowe posiłki oferują pożyczkę od 200 zł do 5000 zł. Jest to dość standardowa oferta pożyczkodawców, niemniej pozwala na szybkie zaciągnięcie potrzebnej kwoty. Zadłużenie spłacisz od 10 do 30 dni, co też jest dość typowym zabiegiem. Na rynku przeważają firmy pożyczkowe, które oferują spłatę długu właśnie do 30 dni, czyli mniej więcej w miesiąc.

Darmowa pierwsza pożyczka

Serwis Finansowe posiłki przygotował dla swoich nowych klientów atrakcyjną promocję. Jeśli zdecydujesz się na pożyczenie kwoty do 3000 zł i zobowiążesz się, że spłacisz ją do 30 dni – taka pożyczka będzie darmowa. Nie zapłacisz nic dodatkowo. Pożyczkobiorca nie pobierze prowizji ani odsetek. Pożyczysz 2500 zł i oddasz 2500 zł.

Pożyczka online bez dokumentów

Finansowe posiłki nie wymaga specjalnych zaświadczeń, ani innych dokumentów od Ciebie. Wystarczy Ci Twój dowód osobisty i konto w banku. Niczego więcej nie będziesz potrzebował, a już w szczególności żadnych zaświadczeń od pracodawcy.

Finansowe posiłki — dla kogo?

Aby móc skorzystać z pomocy serwisu Finansowe posiłki, musisz spełnić określone kryteria. Portal pożyczkowy wypisał wymagania, jakie powinieneś spełnić. Musisz przede wszystkim:

 • być w wieku od 18 do 73 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć rachunek bankowy,
 • nie zajmować eksponowanego stanowiska politycznego (PEP).

Wymogiem też jest oczywiście posiadanie pozytywnej oceny wiarygodności kredytowej.

Czy Finansowe posiłki weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Zanim serwis Finansowe posiłki udzieli pożyczki wnioskującemu, sprawdzi najpierw go w bazach dłużników. Jest to typowy proces, który przeprowadzają zarówno banki, jak i inne firmy pożyczkowe. Przedsiębiorstwo musi się upewnić, że klient jest w stanie wywiązać się ze zobowiązania i spłacić pożyczkę w terminie. Ocena zdolności kredytowej w tym pomoże. Pożyczkodawca Finansowe posiłki sprawdza swoich klientów w:

 • Krajowym Rejestrze Długów: Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF,
 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Pożyczka w Finansowe posiłki — jak wnioskować?

Wnioskowanie w firmie Finansowe posiłki jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko wypełnić wniosek i czekać na decyzje. Możesz to zrobić o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Rozpiszemy Ci dokładnie, jakie kroki będziesz musiał przejść.

 • Wejdź na finansoweposilki.pl
 • Na stronie głównej pożyczkodawcy znajdziesz suwak. Za jego pomocą ustal kwotę pożyczki oraz czas w jakim jesteś w stanie ją spłacić.
 • Już na tym etapie zobaczysz ile będzie kosztować Cię pożyczka. Serwis od razu wylicza kwotę do spłaty na podstawie tego ile chcesz pożyczyć i w ile pożyczkę spłacisz.
 • Gdy wszystko będzie się zgadzać, kliknij „weź pożyczkę”. Ewentualnie możesz przejrzeć także formularz informacyjny, w którym dokładnie będziesz miał rozpisane kwoty i zasady zadłużenia.
 • W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego, adresu e-mail, a także numeru telefonu komórkowego. Po wyrażeniu wszystkich niezbędnych zgód kliknij „kolejny krok”
 • Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Wyślesz na podany numer banku przelew w wysokości 1 grosza. Twoje dane bankowe muszą być takie same, jak te, które podałeś we wniosku. Jeśli pomyliłeś się w numerze konta w formularzu rejestracyjnym, będziesz musiał w tytule przelewu weryfikacyjnego wpisać „ZMIANA RACHUNKU BANKOWEGO” i swój numer PESEL.
 • Pożyczkodawca zweryfikuje Cię w bazach dłużników i upewni się, że masz wystarczającą zdolność kredytową. Potwierdzi także Twoją tożsamość, sprawdzając czy przelew weryfikacyjny został wysłany poprawnie.
 • O swojej decyzji poinformuje Cię mailowo oraz SMS-owo. Gdy decyzja będzie pozytywna, dostaniesz swoje pieniądze w ciągu 24h.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Finansowe posiłki

Na stronie internetowej pożyczkodawcy można znaleźć reprezentatywny przykład pożyczki internetowej. Pierwszy przedstawia pożyczykę normalną, objętą standardowymi zasadami, a drugi pożyczkę w promocji, gdy jesteś nowym klientem i twoje pierwsze zadłużenie nie przekracza 3000 zł, a w dodatku zobowiążesz się, że spłacisz je w 30 dni.

Pierwszy przykład to pożyczka o wysokości 1000 zł, udzielona na 30 dni, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 1913,99%. Przy tych założeniach, koszty rozłożą się następująco: stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, całkowity koszt pożyczki 279,92 zł – w tym prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł. W związku z tym cała kwota do spłaty będzie wynosić 1279,92 zł.

Drugi przykład pokazuje pożyczkę w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”. Wzięta na kwotę 1000 zł i przy okresie spłaty do 30 dni, RRSO będzie wynosić 0 %. Czyli stała roczna stopa oprocentowania to 0%, całkowity koszt pożyczki to 0 zł (prowizja 0 zł i odsetki 0 zł). Czyli całkowita kwota do spłaty to będzie 1000 zł.

Czy w Finansowe posiłki możesz spłacić kredyt wcześniej?

Pożyczkodawca umożliwia takie działanie. Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie, przed ustalonym terminem jej spłaty. Wystarczy, że przelejesz określoną kwotę na podany w umowie numer bankowy. Jeśli nie wiesz jaka jest kwota do spłaty, skontakuj się z infolinią. Pamiętaj, że warunkiem terminowej spłaty pożyczki jest przesłanie określonej kwoty do umówionego terminu.

Czy długo będę czekać na decyzję?

Decyzja odnośnie tego, czy Finansowe posiłki przyzna ci pożyczkę czy nie, zapada w ciągu kilku-kliknastu minut, zależy od ilości wniosków, jakie spływają. Są bowiem rozpatrywane kolejnością. Jeśli jednak Twoja sytuacja jest wyjątkowa i musisz jak najszyciej dostać decyzję, skontakuj się z infolinią: 85 871 00 49. Doradca być może umożliwi Ci uzyskanie odpowiedzi wcześniej.

Finansowe posiłki – opinie o pożyczkowdawcy

Finansowe posiłki szybko odpowiadają na wnioski, a także posiadają bardzo dobry kontakt ze swoimi klientami i odpowiadają na każdą ich wątpliwość poprzez infolinię lub mailowo. Sam proces składania prośby o pożyczkę jest szybki, a serwis internetowy przejrzysty.

Aventus Group Sp. z o. o.

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B

15-888 Białystok

KRS: 0000355948

NIP: 9662029390

REGON: 200358089

Finansowe posiłki – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczkado 3000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Okres spłatyod 10 do 30 dni
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 21:00
Godziny pracy w weekendysb 9:00-17:00
nd 9:00-17:00
Banki, w których firma posiada rachunekmBank, Millenium Bank, Santander Bank, PKO Bank Polski i Alior Bank
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firmaKRD, KBIG, ERIF, PWIP
Wiek pożyczkobiorcy18-73 lata

Aventus Group Sp. z o. o.

Kard. St. Wyszyńskiego 2B
Białystok , 15-888
Polska

Przejdź na stronę Finansowe posiłki

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *