Lew pożyczka - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: 3000zł
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 5000zł

Lew pożyczka jest stosunkowo nowym podmiotem na rynku. Stara się jednak pokazać od jak najlepszej strony, robiąc niektóre rzeczy lepiej niż konkurencja. Przede wszystkim u tego pożyczkodawcy możesz wnioskować przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Również przez cały czas możesz się z nimi kontaktować mailowo, odpiszą Ci praktycznie od razu. Nie mają żadnych ukrytych opłat – starają się być rzetelni i wiarygodni.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
9
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Lew pożyczka: 0

Lew pożyczka — pożyczka do 5000 zł

Lew pożyczka jest dość standardowym serwisem, jeśli chodzi o kwoty, na jakie można się zadłużyć. Oferuje pożyczke chwilówek od 200 zł do 5000 zł. Okres spłaty zaczyna się już od 10 dni, a maksymalny czas to 30 dni. Nie ma żadnego limitu dla nowych klientów.

Darmowa pierwsza pożyczka

Jeśli jesteś nowym klientem i weźmiesz pożyczkę do 3000 zł, którą spłacisz w 30 dni – nic nie zapłacisz dodatkowo. Pierwsza pożyczka do tej kwoty jest darmowa. Czyli jeśli zaciągniesz się na 3000 zł, spłacisz 3000 zł, a prowizja i odsetki kapitałowe będą wynosiły 0 zł.

Pożyczka online bez dokumentów

Pożyczkodawca nie wymaga przekładania żadnych specjalnych zaświadczeń. Jednak wypełniając formularz rejestracyjny będziesz musiał podać swój rodzaj zatrudnienia, czyli czy pracujesz na umowę o pracę, zlecenie, itd., nazwę pracodawcy, a także osiągany miesięczny dochód netto. Wszystko to złoży się na decyzję serwisu, czy chcą przyznać Ci pożyczkę czy nie. Lew pożyczki jest rzetelną firmą, która dba o swoje interesy i upewnia się, że ich klienci są w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Pożyczka w Lew pożyczka — dla kogo?

Lew pożyczka ma ustalone kryteria osób, którzy mogą wnioskować o dostanie pożyczki. Przede wszystkim musisz:

 • być w wieku od 18 do 73 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć rachunek bankowy,
 • nie zajmować eksponowanego stanowiska politycznego (PEP).

Wymogiem też jest oczywiście posiadanie pozytywnej oceny wiarygodności kredytowej.

Czy Lew pożyczka weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Portal pożyczkowy, zanim udzieli pozytywnej decyzji odnośnie przyznania środków pieniężnych, sprawdza swoich klientów w bazach dłużników. Gdy wyślesz więc wniosek wypełniony swoimi danymi, Lew pożyczka przejrzy następujące bazy, by sprawdzić Twoją wiarygodność kredytową:

 • Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Pożyczka w Lew pożyczka — jak wnioskować?

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki w tej firmie, niewiele będziesz musiał zrobić. Sam proces jest szybki i łatwy. Trwa tyle ile wypicie kawy. Przedstawimy ci po kolei kroki, które będziesz musiał wykonać.

 • Wejdź na lewpozyczka.pl.
 • Za pomocą suwaka na głównej stronie nastąpi ustalenie kwoty pożyczki oraz czas w jaki jesteś w stanie ją spłacić. Pamiętaj, aby nie brać zobowiązania, z którego możesz się nie wywiązać. Nawet dzień zwłoki spłaty raty, może wiązać się z bardzo dużymi dodatkowymi kosztami, a w najgorszym wypadku z działaniami windykacyjnymi.
 • Już na tym etapie zobaczysz ile będzie kosztować Cię pożyczka. Serwis od razu wylicza kwotę do spłaty na podstawie tego ile chcesz pożyczyć i w ile pożyczkę spłacisz.
 • Gdy wszystko będzie się zgadzać, kliknij „weź pożyczkę”.
 • W następnym kroku zostaniesz poproszony o swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego.
 • Gdy klikniesz „dalej” zostaniesz przeniesiony do bardziej rozbudowanego formularza rejestracyjnego.
 • Będziesz musiał wypełnić wniosek swoimi danymi: imieniem i nazwiskiem, numerem PESEL, serią i numerem dowodu osobistego, krajem urodzenia i obywatelstwem, a także adresem zamieszkania. Na końcu będziesz musiał wpisać w rubryki informacje odnoszące się do miejsca pracy.
 • Gdy upewnisz się, że wszystkie dane wpisałeś poprawnie, kliknij „następny krok”.
 • Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego przez indywidualne konto bankowe. Wyślesz na podany numer banku przelew w wysokości 1 grosza. Twoje dane bankowe muszą być takie same, jak te, które podałeś we wniosku.
 • Pożyczkodawca zweryfikuje Cię w bazach dłużników i upewni się, że masz wystarczającą zdolność kredytową. Potwierdzi także Twoją tożsamość, sprawdzając czy przelew weryfikacyjny został wysłany poprawnie.
 • O swojej decyzji poinformuje Cię mailowo oraz SMS-owo. Gdy decyzja będzie pozytywna, dostaniesz swoje pieniądze w ciągu 24h. Zostanie Ci przesłana także umowa pożyczki.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Lew pożyczka

Na stronie lewpozyczka.pl można znaleźć dwa przykłady reprezentatywne. Jeden z nich dotyczy pożyczki, która nie jest w promocji, a drugi pożyczki w promocji, gdy jesteś nowym klientem i twoja pierwsza pożyczka nie przekracza 3000 zł, a w dodatku spłacisz ją w 30 dni.

Pierwszy przykład to pożyczka o wysokości 1000 zł, udzielona na 30 dni, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 1913,99%. Przy tych założeniach, koszty rozłożą się następująco: stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, całkowity koszt pożyczki 279,92 zł – w tym prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł. W związku z tym cała kwota do spłaty będzie wynosić 1279,92 zł.

Drugi przykład pokazuje pożyczkę w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”. Wzięta na kwotę 1000 zł i przy okresie spłaty do 30 dni, RRSO będzie wynosić 0 %. Czyli stała roczna stopa oprocentowania to 0%, całkowity koszt pożyczki to 0 zł (prowizja 0 zł i odsetki 0 zł). Czyli całkowita kwota do spłaty to będzie 1000 zł.

Czy w Lew pożyczka możesz spłacić kredyt wcześniej?

Pożyczkodawca Lew pożyczka udostępnia możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. W tym celu musisz wysłać pozostałą kwotę zadłużenia na numer bankowy, który znajdziesz w umowie przesłanej na Twój adres e-mail. Jeśli nie wiesz ile zostało ci do spłacenia, skontaktuj się z infolinią: 85 871 00 49, albo napisz maila do Biura Obsługi Klienta: info@lewpozyczka.pl

Lew pożyczka – opinie o pożyczkowdawcy

Klienci chętnie wracają do Lew pożyczka, nawet gdy już wykorzystają promocję dotyczącej darmowej pierwszej pożyczki. Chwalą przede wszystkim to, że wnioski weryfikowane są przez 24h, 7 dni w tygodniu i przez tyle też działa Obsługa Klienta. Niezależnie, kiedy i o której będziesz miał problem, pożyczkodawca jest cały czas dostępny.

Aventus Group Sp. z o. o.

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III

15-888 Białystok

KRS: 0000355948

NIP: 9662029390

REGON: 200358089

Lew pożyczka- podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczkado 3000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Okres spłatyod 10 do 30 dni
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendysb 8:00-18:00
nd 9:00-17:00
Banki, w których firma posiada rachunekmBank, Millenium Bank, Santander Bank, PKO Bank Polski i Alior Bank
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firmaKRD, KBIG, ERIF, PWIP
Wiek pożyczkobiorcy18-73 lata

Aventus Group Sp. z o. o.

Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III
Białystok , 15-888
Polska

Przejdź na stronę Lew pożyczka

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *