Bocian pożyczki - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 15 miesięcy
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 3000zł

Bocian pożyczki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych na rynku polskim. Działa od 2000 roku, a więc już ponad 20 lat. Cechuje ich indywidualne podejście do klienta, a także to, że każdą umowę podpisuje się osobiście ze specjalnie wyznaczonym doradcą klienta.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Bocian pożyczki: 0

Bocian pożyczki — pożyczka ratalna do 3000 zł

W Bocian pożyczki maksymalna kwota, jaką możesz pożyczyć to 3000 zł, a minimalna to 500 zł. W zależności od wartości zadłużenia, pożyczkę spłaca się w 35, 44, 52 lub 62 ratach. Minimalny okres, na jaki można wziąć pożyczkę wynosi 35 tygodni, czyli 9 miesięcy. Należy mieć na uwadze to, że w zależności od wybranej ilości rat, będą różnić się także odestki i prowizje.

Czy w Bocian pożyczki pierwsza pożyczka jest darmowa?

Niestety, Bocian pożyczki nie posiada aktualnie żadnej promocji związanej z RRSO 0%. NIezależnie czy jest to Twoja pierwsza pożyczka, czy następna będzie ona zawierała koszty prowizji i odsetek.

Czy Bocian pożyczki wymaga dodatkowych dokumentów?

W firmie bocian pożyczki możesz wziąć pożyczkę na sam dowód. Jeśli jednak potrzebujesz większej kwoty, albo chcesz mieć pewność, że decyzja będzie pozytywna, lepiej abyś przedstawił dodatkowe dokumenty, na przykład zaświadczenie o dochodach, jeśli jesteś na umowie o pracę, albo decyzję o przyznaniu świadczenia jeśli jesteś emerytą lub rencistą. Jeśli jednak nie chcesz, lub nie jesteś w stanie przedstawić tego typu papierologii, wciąż możesz dostać pozytywną decyzję odnośnie przyznania Ci pożyczki.

Dla kogo? Bocian pożyczki warunki udzielenia zapomogi

Pożyczka bocian stawia kilka wymagań, co do osób, które chciałyby wnioskować u nich o pożyczkę. Aby móc zostać klientem pożyczkodawcy, musisz:

  • mieć skończone 18 lat, ale nie mieć więcej niż 74 lata,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • mieć dowód osobisty i mieszkać w Polsce,
  • na spotkaniu z doradcą przełożyć tytuł własności lokalu (np. umowę najmu lub imenny rachunek za media wysawiony na adres zamieszkania),
  • posiadać stałe źródło dochodu.

Czy Bocian pożyczki weryfikuje BIK, BIG i KRD?

Pożyczkodawca nie wyklucza sytuacji, w której rozpatrzy Twój wniosek pozytywnie, nawet jeśli figurujesz w bazach BIK i BIG jako dłużnik. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie i oprócz historii kredytowej sprawdza także obecną sytuację finansową. Więc jeśli miałeś długi, ale z nich wyszedłeś, a obecnie posiadasz stabline zatrudnienie i jesteś wypłacalny finansowo – Bocian pożyczki przyzna ci pożyczkę.

Pożyczka w Bocian pożyczki — jak wnioskować?

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Bocian pożyczka będziesz musiał wykonać kilka rzeczy. Jednak musisz mieć na uwadze to, że sam wniosek złożysz za pośrednictwem internetu, ale pożyczkę firma udziela tylko po spotkaniu z doradcą w domu klienta. Przedstawimy Ci krok po kroku, to co będziesz musiał zrobić.

  • Wejdź na bocianpozyczki.pl
  • Złóż wniosek online, w którym wypiszesz swoje wszystkie dane, a także podasz kwotę, jaką chciałbyś pożyczyć. Pamiętaj o prawidłowym wypełnieniu informacji o miejscu zamieszkania, bowiem to tam spotkasz się z doradcą, z którym podpiszesz umowę.
  • Po wypełnieniu formularza, firma się z tobą skontaktuje telefonicznie i wtedy ustalicie wszystkie szczegóły, łącznie z terminem spotkania z doradcą klienta.
  • Po wymienieniu wszystkich potrzebnych informacji, doradca klienta przyjedzie do Twojego domu w 24h i po podpisaniu umowy pożyczki, wręczy Ci gotówkę.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Bocian pożyczki

Jeśli zdecydujesz się pożyczyć w Bocian pożyczki kwotę 1000 zł, którą zobowiążesz się oddać w ciągu 35 tygodni, przy standardowo zawieranym pakiecie umów, koszt całkowity pożyczki wyniesie Cię 2156,75 zł. RRSO przy takiej kwocie i dacie spłaty to 123,42%, a oprocentowanie roczne 7,2%,

Bocian pożyczki – spłata pożyczki

Pożyczkę zaciągniętą u Bocian pożyczki możesz spłacić zarówno poprzez spotkanie się w dogodnym czasie i miejscu z doradcą klienta, ale także online: przelewem, kartą płatniczą, BLIK-iem lub za pomocą Google Pay. W umowie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje odnośnie numeru bankowego, na który powinieneś dokonać wpłat.

Czy w Bocian pożyczki możesz spłacić kredyt wcześniej?

Bocian pożyczki dopuszcza przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Możesz spłacić pożyczkę przed ustalonym terminem i wtedy koszt pożyczki zostanie pomniejszony, zapłacisz zatem mniejszą prowizję i odsetki. W tym celu albo prześlij całość zadłużenia na numer bankowy, który znajdziesz w umowie, albo umów się z doradcą poprzez infolinię bocian pożyczki.

Bocian pożyczki – opinie klientów o pożyczkowdawcy

Bocian pożyczka na pewno wyróżnia się swoim doświadczeniem i klienci sobie to cenią. W dodatku firma oferuje pożyczkę domową, co akurat jednym pasuje, a drugim nie. Tym pierwszym podoba się, że mają kontakt z fizyczną osobą i mogą z nią podpisać umowę, natomiast drudzy woleliby wszystko załatwić online.

Everest Finanse S.A.

ul. Stary Rynek 88

61-772 Poznań,

KRS: 0000541824

NIP: 7831722320

REGON: 360730596

Bocian pożyczka – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki3000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki3000 zł
Okres spłatyod 9 do 15 miesięcy
Godziny pracy w dni powszednie 7:30-21:00
Godziny pracy w weekendysb 9:00-18:00
nd 10:00-17:00
Banki, w których firma posiada rachunekBrak informacji
Możliwość wydłużenia spłatyTak
Bazy, z których korzysta firmaBrak informacji
Wiek pożyczkobiorcy18-74 lata

Everest Finanse S.A.

Stary Rynek 88
Poznań , 61-772
Polska

Przejdź na stronę Bocian pożyczki

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *