Grugru opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 30 dni
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 5000zł

Funds sp. z o.o.. Jest to firma pożyczkowa z polskim kapitałem, oferująca pożyczki przez internet. Cały proces odbywa się w 100% online, a pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
7
Ocena użytkowników 5/5
ilość opinii o Grugru: 1

Grugru — pożyczka do 5000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w Grugru wynosi 3000 zł. Najmniej możesz wziąć 500 zł. Czas spłaty to 30 dni. Serwis posiada przejrzyste zasady, a wszystkie koszty można zobaczyć od razu na stronie głównej. Wystarczy przesunąć suwak na kwotę, którą chce się pożyczyć i od razu wyskoczy ile wyniesie cała pożyczka, jaka będzie kwota do spłaty i jaka część to prowizja i odsetki.

Darmowa pierwsza pożyczka

Niestety, pożyczkodawca Grugru nie posiada żadnej promocji związanej z pierwszą pożyczką. Niezależnie, czy jesteś nowym klientem, czy starym, będziesz musiał spłacić nieco więcej niż zapożyczyłeś. Całkowita kwota kredytu powiększy się o prowizję i odsetki dla serwisu.

Pożyczka w Grugru— dla kogo?

Aby dostać pożyczkę w Grugru, musisz spełnić kilka warunków:

 • mieć ukonczone 18 lat,
 • być konsumentem,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • podczas badania zdolności kredytowej wyjdzie brak zadłużeń i pozytywna historia,
 • mieć rachunek w banku i posiadać dostęp do bankowości elektronicznej,
 • być właścicicielem aktualnego i używanego adresu e-mail.

Czy Grugru weryfikuje BIK, BIG i KRD?

Grugru, jak każdy pożyczkodawca, ma obowiązek sprawdzać swoich klientów w zewnętrznych bazach dłużników i dokonać oceny zdolności kredytowej. Robią to po to, aby upewnić się, że pożyczkobiorca jest w stanie udźwignąć podjęte zobowiązanie pieniężne. Grugru weryfikuje klientów między innymi w:

 • Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S. A.,
 • Krajowym Biurze informacji Gospodarczej S. A.

Pożyczka w Grugru — jak wnioskować?

Jeśli jesteś zaiteresowany pożyczyką w Grugru, pomożemy przejść Ci przez wszystkie kroki wnioskowania. Cały proces jest szybki i wymaga od Ciebie zaledwie kilku minut.

 • Wejdź na stronę grugru.pl
 • Zarejestruj się, zakładając konto.
 • Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
 • Wypełnij wniosek pożyczkowy. Serwis nie będzie wymagał żadnych dodatkowych dokumentów od Ciebie. Musisz jednynie wpisać swoje podstawowe informacje, takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
 • W następnym kroku będziesz musiał zalogować się na swoje konto bankowe, aby potwierdzić swoją tożamość. W tym momencie pożyczkodawca pobierze także Twój numer konta bankowego, na który potem wpłaci pożyczkę.
 • O decyzji zostaniesz powiadomiony SMS’em, albo wiadomością, która przyjedzie na podany przez Ciebie adres e-mail.
 • Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca wpłaci kwotę, o którą poprosiłeś, na Twoje konto bankowe.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Grugru

Na stronie grugru można znaleźć repreznatywny przykład. Zakłada RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) o wysokości 1947,36%, przy następujących założeniach: pożyczka zostanie wzięta na kwotę 1500 zł, a data jej spłaty to 30 dni. Wtedy całkowita kwota do zapłaty wyniesie 1922,48 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10,50%. Czyli całkowity koszt kredytu to 422,48 zł. W tym zawiera się prowizja 409,53 zł i odsetki 12,95 zł.

Grugru – spłata pożyczki

Aby spłacić pożyczkę, potrzebujesz numeru konta bankowego, na który dokonasz przelew. Znajdziesz go w Panelu Klienta po zalogowaniu się na stronie pożyczkodawcy. Będzie on również zawarty w umowie, która zostanie Ci dostarczona na adres e-mail. Pamiętaj jednak, że jeśli dokonujesz spłaty kolejnej pożyczki w Grugru, numer bankowy do spłaty się zmieni i nie będzie taki, jak poprzedni. Każda pożyczka posiada swój własny numer rachunku bankowego.

Co się stanie, jeśli nie spłaciłem pożyczki w terminie?

W takim wypadku, Grugru podejmie działania windykacyjne. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, skontaktuj się z Działem Windykacji serwisu. Są dostępni pod numerem telefonu 226 022 865 oraz adresem e-mail: windykacja@solvenfunds.pl. Nastąpi wtedy przedłużenie okresu spłaty pożyczki oraz ustalenie nowego terminu spłaty. Grugru jednocześnie zastrzega, że naliczy dodatkowe odsetki od kwoty pożyczki i zgodnie z prawem, będzie to dwukrotność wysokości osdetek ustawowych za opóźnienie.

Grugru – opinie o pożyczkowdawcy

Pożyczkę Grugru bierze się bardzo łatwo. Koszty pożyczki są od razu widoczne, a następnie przedstawione równie dokładnie w umowie pożyczki. Klienci chwalą przejrzyste zasady oraz brak dodatkowych opłat, czy niepotrzebnych usług. Zaciągnięcie pożyczki jest też przede wszystkim szybkie. Chwilówka Grugru jest dobra dla każdego, kto szuka prostych i nieskomplikowanych rozwiązań.

SOLVEN Funds sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 62,

70-477 Szczecin

KRS: 0000860605

NIP: 8522666469

REGON: 387066370

Grugru – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Okres spłaty30 dni
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 16:00
Godziny pracy w weekendyNieczynne
Banki, w których firma posiada rachunekBrak informacji
Możliwość wydłużenia spłatyNie
Bazy, z których korzysta firma
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat

SOLVEN Funds sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 62
Szczecin , 70-477
Polska

Przejdź na stronę Grugru

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz w “Grugru

 • 7 kwietnia 2022 at 14:09

  Ocena: 5 / 5

  Solidny pożyczkodawca. Weryfikacja szybka a pieniądze trafiły na moje konto jeszcze tego samego dnia. Zero problemów przy spłacie, wszystkie warunki jasno wypisane w umowie. Nic tylko polecać, tym bardziej, ze trafiłem już w życiu na kilka problemów związanych z pożyczkodawcami, więc doceniam taką przejrzystość i bezproblemowość

  Odpowiedz