Smartney - opinie

Darmowa pierwsza pożyczka: -
Maksymalny czas pierwszej pożyczki: 84 miesięcy
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki: 60000zł

Smartney to firma pożyczkowa, oferująca szybkie załatwienie pożyczki z minimum formalności. Jej największe zalety to możliwość wzięcia wysokiej pożyczki bez zbędnych dokumentów – jest Ci potrzebny tylko dowód osobisty. Ich serwis internetowy jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Bez problemu możesz sprawdzić jak będzie wyglądała twoja rata, oraz cały kredyt przy konkretnej kwocie i dacie spłaty.

Weź pożyczkę
Nasza
ocena
9
Ocena użytkowników 0/5
ilość opinii o Smartney: 0

Smartney — szybka pożyczka do 60 000 zł

Smartney wyróżnia się zdecydowanie tym, że oferuje pożyczkę już od 60 000 zł. Minimalna kwota, którą można zaciągnąć to 3000 zł. Okres spłaty zmienia się w zależności od wziętego zobowiązania. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę na kwotę od 3000 zł do 5000 zł, musisz ją spłacić od 6 do 36 miesięcy. Im dalej w las, tym czas się wydłuża i tak przy zobowiązaniu w przedziale od 5000 zł do 60 000 na spłatę masz od 78 do 84 miesięcy.

Darmowa pierwsza pożyczka

Smartney nie wyróżnia nowych klientów i nie oferuje im darmowej pierwszej pożyczki. Obecnie jednak posiada promocję – dla wszystkich – że jeśli zobowiązanie zostanie spłacone w ciągu 60 dni, koszt kredytu wyniesie 0 zł.

Pożyczka online bez dokumentów

W Smartney sp z o.o pożyczkę można wziąć w 100% online bez zbędnych dokumentów. Nie będziesz potrzebował przekładać zaświadczenia o dochodach, jedyne co musisz mieć to dowód osobisty. Nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na wzięcie masymalnej dostępnej kwoty, czyli 60 000 zł. Weryfikacja klienta jest szybka i bez wychodzenia z domu.

Pożyczka w Smartney — dla kogo?

Smartney nie ma dużych wymagań, co do klientów, którym może udzielić pożyczki ratalnej. Osoba zainteresowana musi:

 • być w wieku od 23 do 70 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć dowód osobisty i mieszkać w Polsce,
 • być właścicielem rachunku bankowego.

Czy Smartney weryfikuje w BIK, BIG i KRD?

Smartney przed udzieleniem pożyczki, sprawdza zdolność kredytową swojego klienta w bazach danych, z których korzystają także banki oraz inne firmy pożyczkowe. Jeśli więc masz negatywną historię w BIK-u, firma może odmówić ci udzielenia pożyczki. Twoja wiarygodność potwierdzi:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Podmioty będące uczestnikami Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej administrowanej przez CRIF Sp. z o.o.
 • oraz źródła powszechnie dostępne, w szczególności bazy i rejestry PESEL, Rejestry Dowodów Osobistych, KRS, CEIDG, REGON

Pożyczka w Smartney — jak wnioskować?

Pożyczkę Smartney uzyskasz w bardzo łatwy sposób:

 • Wejdź na smartney.pl
 • Ustal kwotę kredytu, a także ilość rat, która najbardziej Ci odpowiada.
 • Zostaną Ci przedstawione koszty pożyczki. Sprawdź na podstawie wyliczeń, czy jesteś w stanie spłacić zapożyczone środki. To ważne, aby pożyczkę spłacać w terminie, w przeciwnym wypadku mogą narosnąć Ci odsetki.
 • Aby korzystać z usług Smartney musisz zarejestrować się w Sferze Klienta. Uzupełnij formularz swoimi danymi, wpisując między innymi swój numer rachunku bankowego.
 • Potwierdź cały proces online.
 • Pożyczkodawca zweryfikuje Cię w bazie, a następnie wyda swoją decyzję kredytową, którą prześle Ci drogą mailową.
 • Zaakceptuj ofertę.
 • Środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Czas realizacji zależy od tego w jakiej placówce posiadasz rachunek.

WEŹ POŻYCZKĘ

Koszt pożyczki w Smartney

Obecnie Smartney posiada dwie oferty produktowe. Jedna z nich to „Nowoczesna” i dotyczy pożyczki w wysokości od 5000 zł do 60 000 zł. Zawierana jest na okres od 51 do 84 miesięcy. Jako przykład reprezentatywny pożyczkodawca podaje RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) 17,58%, gdzie całkowity koszt kredytu to 20 000,73 zł, a całkowita kwota spłaty to 31 298,24 zł. Oprocentowanie zmienne ma wysokość 10,5%. W związku z tym całkowity koszt kredytu to 11 297,51 zł. W tym zawiera się prowizja 3240,12 zł, a reszta to odsetki 8057,39 zł. Każda rata rozłożona na 70 miesięcy wynosi 440,86 zł, a ostatnia rata wyrównująca to 438,04 zł.

Druga oferta produktowa Smartney nazywa się „Korzystna” i dotyczy pożyczki w przedziale od 3000 do 50 000 zł. Zawarta musi być na okres od 6 do 50 miesięcy. Smartney przedstawia następujący przykład reprezentatywny: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 36,66%, a całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) to 9650,88 zł. Obliczone zostało, że całkowita kwota do spłaty to 15 896,10 zł, gdzie oprocentowanie zmienne to 11,5%. W związku z tym całkowity koszt kredytu wyniósł 6245,22 zł. Zawiera się w tym prowizja 3445,36 zł i odestki 2799,86 zł). Pożyczka została rozłożona na 40 miesięcznych rat po 387,78 zł, a ostatnia rata wyrównująca to 384,90 zł.

Smartney – spłata pożyczki

Spłacanie pożyczki w Smartney jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się do swojej Strefy Klienta, a w niej znajdziesz swój indywidualny numer konta przeznaczonego do spłaty pożyczki. Firma daje także możliwość podpięcia swojej karty debetowej do konta i ustanowienie automatycznej spłaty rat.

Pamiętaj, że nie musisz dokonywać spłaty ze swojego rachunku bankowego. Najważniejsze jest jednak, aby właściwie wpisał tytuł przelewu oraz indywidualny numer konta. W ten sposób pożyczkodawca będzie mógł Cię zidentyfikować.

Czy w Smartney możesz spłacić kredyt wcześniej?

Pożyczkę w Smartney możesz spłacić wcześniej, jeśli tego chcesz. Możesz wejść na swoje konto klienta i stamtąd wziąć numer rachunku, który został wygenerowany specjalne dla ciebie. Wyślesz pieniądze przelewem tradycyjnym, tak jakbyś opłacał ratę. Jeśli chciałbyś dokładnie się dowiedzieć ile zostało Ci do spłaty, możesz zadzwonić na infolinię pożyczkodawcy: 22 528 88 88.

Smartney – opinie o pożyczkowdawcy

Smartney cieszy się opinią klientów szczególnie przez to, że oferuje wysokie kwoty pożyczek. W dodatku nie trzeba przekładać w zasadzie żadnych dokumentów. Przez to pożyczkę może wziąć zarówno student, jak i osoba zatrudniona na umowie zlecenie. W dodatku wszystko odbywa się szybko i to w dodatku online.

Smartney.pl jest firmą zarejstrowaną w Polsce i jest częścią francuskiej grupy Oney Bank.

Smartney Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46

02-255 Warszawa

KRS: 0000747738

NIP: 272859012

REGON: 380793670

Smartney – podsumowanie

Darmowa pierwsza pożyczka
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki60 000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki60 000 zł
Okres spłatyOd 6 miesięcy do 84 miesiący
Godziny pracy w dni powszednie 8:00 – 21:00
Godziny pracy w weekendysb 9:00-16:00
nd 9:00-16:00
Banki, w których firma posiada rachunekBrak informacji
Możliwość wydłużenia spłaty Możliwość zawieszenia spłaty
Bazy, z których korzysta firma BIK, BIG, CRIF
Wiek pożyczkobiorcy od 23 do 70 lat

Smartney Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46
Warszawa , 02-255

Przejdź na stronę Smartney

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *